Home Truong Sa

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το άνετο ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa Πόλη Χο Τσι Μινχ έχει άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Κεντρικό Ταχυδρομείο σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Επιπλέον, οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν παγοδρόμιο που παρέχονται στο ξενοδοχείο.

Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και τραπεζαρία καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Οι εγκαταστάσεις του μπάνιου περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Τα δωμάτια του ξενοδοχείου Ule Home Truong Sa προσφέρουν θέα στη λίμνη.

Μπορείτε να φάτε στο Artually Cafe and More που απέχει περίπου 200 μέτρα από το κατάλυμα.

Soyn απέχει σχεδόν 200 μέτρα από αυτό το άνετο ξενοδοχείο και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς. Θα βρείτε δημοφιλή αξιοθέατα, όπως Περιοχή Προξενείων σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Η Παγόδα Vinh Nghiem βρίσκεται επίσης σχεδόν 2 χλμ. από το Ule Home Truong Sa. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείου είναι Giao Lo Dinh Tien Hoang, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια, ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Hoa Hung είναι σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Home Truong Sa Πόλη Χο Τσι Μινχ
Bed In Town Saigon
Τιμή μόνο για κινητά

Bed In Town Saigon

350 μ από το κατάλυμα
USD 32 USD 29
ανά νύχτα
Pis Apartment In District 1
Τιμή μόνο για κινητά

Pis Apartment In District 1

8.4
Πολύ καλό 15 σχόλια
431 μ από το κατάλυμα
USD 30 USD 27
ανά νύχτα
Hidden Homestay
Τιμή μόνο για κινητά

Hidden Homestay

524 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    2,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Τo ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Τo ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat, δηλαδή 15 λεπτά οδικώς.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχεται τo ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa;
      Τo ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa δέχεται Visa, MasterCard και JCB.
    • Μπορούμε να αφήσουμε τις αποσκευές μας σε τo ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa;
      Ναι, τo ξενοδοχείο Ule Home Truong Sa έχει χώρος αποθήκευσης τσάντας.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    2,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Home Truong Sa Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο